تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ | ۹:۵۴
تجلیل از بانوان شاغل در فرمانداری به مناسبت گرامیداشت مقام مادر و روز زن
به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، از بانوان شاغل در فرمانداری و بخش های تابعه تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزآباد؛ به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، از بانوان شاغل در فرمانداری و بخش های تابعه تجلیل شد.
به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، از بانوان  شاغل در فرمانداری و بخش های تابعه تجلیل شد.
فرماندار فیروزآباد ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، به گوشه‌ای از توانمندی‌های آنها در امور اداری و تخصصی پرداخت و افزود: بانوان شاغل علاوه بر تربیت فرزندان توانمند که یکی از رکن‌های اساسی رشد و پیشرفت جامعه است در مسئولیت امور اداری نیز توانستند در پیشبرد امور ، کمک های بسزایی داشته باشند.

حبیب اله جمشیدی  فرماندار شهرستان فیروزآباد در پایان این مراسم ضمن آرزوی توفیقات روز افزون برای بانوان همکار در تمامی امور زندگانی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله فرجه الشریف) و تحت عنایات خاصه حضرت زهرا (سلام الله علیها) از درگاه حضرت سبحان برای همه بانوان و همکاران در مجموعه فرمانداری و بخشداری های تابعه با اهداء لوح سپاس و هدایایی  تقدیر به عمل آوردند.
#روابط_عمومی_فرمانداری_فیروزآباد
 
منبع : فرمانداری شهرستان فیروزآباد
96542