تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ | ۶:۴۵
فرماندار شهرستان با دکتر کرباسیان معاون محترم وزارت نفت دیدار و گفتگو کرد
با حضور نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی
فرماندار شهرستان با دکتر کرباسیان معاون محترم وزارت نفت دیدار و گفتگو کرد
فرماندار شهرستان به همراه نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی با دکتر کرباسیان معاون محترم وزارت نفت دیدار و گفتگو کردند.

 این جلسه که با حضور دکتر حاتمی مدیر عامل نفت مرکزی، کارشناسان، مشاورین و تعدای از مدیران عامل شرکت های پیمانکاری حوزه نفت وگاز ازجمله شرکت کیسون و ونوسان حضور برگزار گردید، فرماندار شهرستان خواستار رسیدگی به مشکلات و مسائل این حوزه شد.

از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار میتوان به؛ تعجیل در اجرای قطعه سوم محور کوار-فیروزآباد-جم، حل مشکل محور های مواصلاتی مشترک بین وزارت نفت و راه و شهرسازی (اللخصوص محور آغار-هنگام-جاده عسلویه)، استفاده از توان متخصصین و پیمانکاران و نیروهای بومی در  پروژه های نفت و گاز، رفع مشکلات خدماتی کارمندان و کارگران کمپهای مسکونی و اداری نفت و گاز از جمله ایاب وذهاب کارکنان و کارگران کمپ بابانجم اشاره کرد.

همچنین ایشان خواستار فعال شدن میادین گازی از جمله هلگان، سفید زاخور و دی شدند که با اجرایی شدن فعالیت های این میادین شاهد رونق اقتصادی در منطقه خواهیم شد و به تبع آن گامی بلند در رفع مشکلات معیشتی مردم خواهد بود.
سید کمال علوی با اشاره به اینکه ورزش موجب سلامت افراد جامعه می‌شود و جامعه‌ای که نیروی انسانی سالم و شادابی داشته باشد این امکان را خواهد داشت که در راستای توسعه واقعی سریع‌تر گام بردارد خواستار ارائه خدمات فرهنگی-ورزشی بیشتر شرکت ملی نفت به مردم شهرستان فیروزآباد با توجه به مصوبات مجلس و تاکید دولت محترم تدبیر و امید شد.

در راستا این دیدار مقرر گردید تیمی به سرپرستی مهندس امامی از سوی معاون محترم وزیر جهت بررسی و پیگیری مسائل مطرح شده در این دیدار طی روزهای آینده به شهرستان اعزام گردند.
منبع : فرمانداری شهرستان فیروزآباد
70297