تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۸
دیدار فرماندار شهرستان فیروزآباد با معاون محترم عمرانی و توسعه شهری وزیر کشور
یا حضور رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و مسئولین شهرستان
دیدار فرماندار شهرستان فیروزآباد با معاون محترم عمرانی و توسعه شهری وزیر کشور
در این دیدار صمیمی که با حضور سردار کرمپور نماینده محترم مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی، مهندس فیروزی شهردار محترم شهر فیروزآباد و رئیس شورای اسلامی شهرستان برگزار گردید، پیرامون مسائل و مشکلات حوزه شهری و شهرداری از جمله کافی نبودن ماشین آلات عمرانی و آتش نشانی، تجهیز و تکمیل ساختمان جدید شهرداری این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.
در این نشست حضار تصریح کردند مردم ما به تدبیر دولتمردان در جهت حل وفصل امور امیدوارند و همچنان خواستار پرداخت تسهیلات به شهرداری جهت انجام امورات جاری عمرانی و پرداخت حقوق معوقه کارگران این مجموعه شدند.
سید کمال علوی فرماندار شهرستان با بیان اینکه با فراهم کردن بستر و شرایط لازم برای زندگی بهتر مردم شاهد رضایتمندی آنان از دولت تدبیر و امید خواهیم بود خواستار رسیدگی به مشکلات و معضلات تبدیل وضعیت نیرو های شهرداری شد.
همچنین در رابطه با مسائل و مشکلات ناشی از وجود بافت های فرسوده و نبود منابع مالی کافی جهت تسریع در روند ترمیم، مرمت و نوسازی بافت های فرسوده بحث و تبادل نظر و تبیین راهکار صورت پذیرفت.
حاضران در جلسه از سوی مردم شریف شهرستان فیروزآباد انتصاب دکتر مهدی جمالی نژاد را در سمت جدیدشان تبریک گفته و برای ایشان در این پست سازمانی، آرزوی توفیق وسعادتمندی روز افزون نمودند.
 
منبع : فرمانداری شهرستان فیروزآباد
69503