تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ | ۹:۲۶
با حضور فرماندار و بخشدار
بازدید و رسیدگی به مشکلات تعدادی از روستا های بخش مرکزی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزآباد سید کمال علوی به اتفاق بخشدار مرکزی و روسای ادارات از تعدادی روستاهای بخش مرکزی بازدید و به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی نمودند .
بازدید و رسیدگی به مشکلات تعدادی از روستا های بخش مرکزی
ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزآباد سید کمال علوی  در حاشیه بازدید تعدادی از روستاهای بخش مرکزی گفت: یکی از ویژگی های اصلی این انقلاب ارتباط مستقیم مردم و مسئولان همین ویژگی عامل رشد، پیشرفت، بالندگی و تداوم انقلاب به شمار می رود.

وی تصریح کرد: حضور مسئولان در میان مردم یک وظیفه است که باید به نحو احسن به انجام برسد هر چند نمی توانیم تمامی مشکلات را برطرف کنیم ولی از هیچ کوششی در رفع مشکلات مردم دریغ نکرده و توجه و رسیدگی به حال مردم را وظیفه خود میدانیم.

فرماندارفیروزآباد  در ادامه با بیان این که هدف ما ایجاد بسترهای مناسبت به منظور ماندگاری مردم بویژه نسل جوان در روستا هاست افزود: با مهاجرت به شهرها علاوه بر ایجاد حاشیه نشینی در شهرها، مشکلات عدیده ای برای آنان ایجاد میشود.

وی با تاکید بر این که نگاه دولت در کار و خدمت ،خدمت رسانی صادقانه و رسیدگی به حال مردم بویژه اقشار آسیب پذیر است افزود: سیاستهای اعلامی و رویکرد و نگاه دولت تدبیر و امید تعالی زندگی و افزایش امید در بین مردم بویژه روستاییان عزیز است.
فرماندار شهرستان فیروزآباد اظهار داشت : حفر چاه آب شرب در شرایط فعلی صرفا برای مصرف آشامیدن و بهداشت ساکنین روستاها می باشد طبق گزارشات رسیده از همین آبی که بعضی روستاها دچار مشکل هستند برای مصارف باغات استفاده میگردد که این خلاف قانون می باشد و به صورت جد برخورد خواهد شد .

گفتنی است در این بازدید با پیگیریهای فرماندارفیروزآباد  مقرر شد ظرف مدت یک ماه مشکلات جاده ای ،آنتن دهی تلفن همراه ،بهسازی معابر روستایی ،آب روستاهای آبعراق،تنگ دهویه ،شهید لشکر موصلو ،ملایفهله،قلات زنگویه و چهار قاش توسط دستگاههای متولی امرمرتفع نمایند.
 

 
منبع : فرمانداری شهرستان فیروزآباد
69478