۱۳۹۷/۰۹/۲۴

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزآباد درفرمانداری برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزآباد درفرمانداری برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان فیروزآباد ، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزآباد  با حضور  رشیدی معاون  فرماندار فیروزآباد ،هاشمی زاده امام جمعه محترم ،سهرابی مدیر کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان فارس  و با حضور روسای ادارات و نهادهای عضو شهرستان برگزار شد.

مدیر کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در جلسه فرهنگ عمومی شهرستان فیروزآباد افزود :جایگاهی فرهنگ و هنر فوق العاده حائز اهمیت می باشد و از همه مهمتر  جایگاه هنر و هنرمندان می باشد که می تواند  روی جامعه  تاثیر بسزایی داشته باشد و هر چه در این راه هزینه شود  اثرات آن به وضوح آشکار خواهد شد . 
وی تصریح کرد : همه مسئولان  باید  با اهم افزایی و هم فکری گام های موثری  در حوزه  فرهنگ و آسیب های اجتماعی بردارند تا خانواده ها دچار معضل آسیب های اجتماعی نشوند . 
سهرابی دبیر  شورای فرهنگ  و عمومی استان فارس به تاثیرات مهم صدا و سیما در آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت : صدا و سیما  با تولید  برنامه ها می تواند نقش موثر و بسزایی  در فرهنگ  عمومی خانواده  هاو جامعه داشته باشد . 
سپس رشیدی معاونت محترم فرمانداری در ادامه به  آسیب های فرهنگی اشاره کرد و گفت : در حوزه فرهنگ  باید وحدت رویه وجود داشته  باشدو  اگر  با ایجاد وحدت یکپارچه جهت بر طرف نمودن این موضوع  تلاش کرد  بی شک  در حوزه  مبارزه با آسیب های اجتماعی موفق خواهیم بود . 
وی تصریح کرد : متاسفانه  به علت شکل گرفتن  شکاف  فرهنگی بین نسل قدیم و جدید که رخ داده است باید مدیران در این شرایط سخت این مساله را مدیریت نمایند وگرنه در شرایط آسان مدیریت کار بسیار دشواری نمی باشد . 
شهرام رشیدی در جلسه شورای فرهنگ و عمومی اظهار داشت :در بحث از بین بردن مسائل آسیب های اجتماعی  ، مدیران باید  با برنامه ریزی بسیار دقیق بر اساس مکان ،زمان و نسلها و با اجرای برنامه ریزی کارشناسی شده و هدف دار بتوانند با آینده نگری  تا حدی از این معضلات را بر طرف نمایند . 
در آخر رشیدی معاونت محترم فرمانداری با اشاره به   اجرایی نمودن  برنامه های مبارزه با آسیب های اجتمایی خاطر نشان کرد و گفت : برنامه ها باید طوری برنامه ریزی گردد که به جزء شخص درگیر با این مساله  افرادی که احتمال  درگیر شدن یا کسانی که گرفتار این مساله نشده اند بهره مند گردند .


منبع : فرمانداری شهرستان فیروزآباد

کد خبر : 70300
تعداد بازدیدها : ۸۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است