۱۳۹۷/۰۹/۱۲

دیدار فرماندار با معاون محترم سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور

با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی

دیدار فرماندار با معاون محترم سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشوربا حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی
در این دیدار که با هماهنگی نماینده مردم شریف شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت سید کمال علوی فرماندار فیروزآباد گفت: نقش مجموعه پرتلاش راهداری در شرایط بحرانی قابل ستایش است در شرایطی که افراد گرفتار حوادث ، انتظار امداد و کمک دارند عوامل راهداری با استقبال از خطر به یاری هموطنان می شتابند.
وی افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای می تواند تاثیرات بسیارخوبی در روند رو به رشد راهداری و حمل ونقل جاده ای و به تبع آن توسعه اقتصادی در سطح استان و شهرستان داشته باشد.
در این دیدار سید کمال علوی خواستار تکمیل روشنایی محور فیروزآباد-جایدشت و همچنین روشنایی قطعه 06 محور فیروزآباد-عسلویه حد فاصل تقاطع غیر هم سطح شهید کرم پور تا تقاطع احمدآباد شد.
همچنین ایشان خواستار تکمیل و تجهیز راهدار خانه های دشت موک و تنگاب شد.
موارد و مشکلات دیگری نیز در این دیدار مطرح گردید که معاون محترم سازمان راهداری قول مساعدت و همکاری در راستای پیگیری و تامین بودجه دادند.

تعریض وروکش آسفالت خروجی فیروزآباد به سمت  فراشبند تا تقاطع احمدآباد، درخواست ماشین ایسوزو راهداری و همچنین درخواست تابلو ها وعلائم جاده ای و ایمنی راه های شهرستان بخشی از موارد مطروحه می باشند.


منبع : فرمانداری شهرستان فیروزآباد

کد خبر : 69903
تعداد بازدیدها : ۷۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است