۱۳۹۷/۰۹/۰۵

تجلیل از مدارس برگزیده برنامه تعالی مدیریت مدرسه

مراسم تجلیل از مدارس برگزیده برنامه تعالی مدیریت مدرسه با حضور فرماندار ، ریاست آموزش و پرورش و مدیران مدارس منتخب برگزار گردید .

مراسم تجلیل از مدارس برگزیده برنامه تعالی مدیریت مدرسه با حضور فرماندار ، ریاست آموزش و پرورش و مدیران مدارس منتخب برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزآباد سید کمال علوی در این مراسم تجلیل گفت :هر کسی که به جایگاهی رسیده است بی شک دوران موفقیت خود را باید مدیون آموزش و پرورش باشد .

وی تصریح کرد :کشورهایی که در تمامی زمینه ها موفق هستند علت اساسی آن فرهنگ آموزشی قوی می باشد که نمونه بارز آن کشور می باشد و دلیل موفقیت آن کشور اهمیت آن به حوزه آموزش و پرورش است .

فرماندار شهرستان فیروزآباد گفت :یکی از دلایل منتخب مدارس شهرستان فیروزآباد در برنامه تعالی در سطح کشور عملکرد مناسب بوده است .
علوی با اشاه به اهمیت جایگاه آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت :اگر قرار است کشوری به جایگاه عالی برسد باید توجه ویژه ای به حوزه آموزش  و پرورش داشته باشند .

وی تصریح کرد :امیدواریم نگاه به آموزش و پرورش تغییر پیدا کند و دیدگاه نسبت به این حوزه آموزشی به عنوان آموزش و تولید نیروی انسانی باشد .

سید کمال علوی شغل معلمی را شغل انبیاء و نقش آن را روشنگری دانست و افزود :باید شان و جایگاه معلم حفظ گردد و اگر این عمل به نحو احسن صورت گیرد قطعا فضای آموزشی متحول میگردد 


منبع : فرمانداری شهرستان فیروزآباد

کد خبر : 69854
تعداد بازدیدها : ۵۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است