۱۳۹۷/۰۸/۱۳
با حضور سردار کرمپور نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی

دیدار سرمایه گذاران برای ساخت پتروشیمی شهرستان فیروزآباد با فرماندار شهرستان

سرمایه گذاران برای ساخت پتروشیمی شهرستان فیروزآباد با حضور در فرمانداری این شهرستان با فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار و مذاکره کردند .

سرمایه گذاران برای ساخت پتروشیمی شهرستان فیروزآباد با حضور در فرمانداری این شهرستان با فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدارو مذاکره کردند 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزآباد ،طی جلسه‌ای در فرمانداری فیروزآباد سرمایه گذاران اظهار داشتند : برای سرمایه گذاری در ساخت و اتمام پتروشیمی شهرستان فیروزآباد آماده همکاری هستیم که مستلزم بررسی‌های لازم در زودترین زمان، موضوع موافقت و انجام امورات مربوطه برای انجام عملیات سرمایه گذاری در این طرح خواهد بود . 
نماینده مردم حوزه انتخابیه شهرستان فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به آماده بودن بستر لازم برای سرمایه گذاری در شهرستان فیروزآبادگفت: برای تسهیل در امور سرمایه گذاران خصوصا به نتیجه رساندن پتروشیمی شهرستان فیروزآباد که تمامی زیر ساخت های آن از قبل فراهم شده است از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد . 
سید کمال علوی فرماندار شهرستان فیروزآباد هم حمایت از سرمایه گذاران غیر دولتی را گفتمان مشترک بین دولت و مجلس برشمرد و تصریح کرد: حمایت از بخش خصوصی برای عمران و توسعه شهرستان ضروری است.
علوی تصریح کرد: اگر می خواهیم مشکلات اقتصادی مردم و مهم تر از آن مشکل اشتغال جوانان شهرستان را برطرف کنیم باید وارد فاز عملیاتی شویم و لازمه این کار همدلی و تعامل می باشد که ان شاالله با راه اندازی پتروشیمی شهرستان فیروزآباد عمده ای از اشتغالزایی مردم حل خواهد شد . 

در آخر با حضور فرماندار ،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سرمایه گذاران از سایت پتروشیمی شهرستان فیروزآباد بازدید به عمل آوردند . 


 


منبع : فرمانداری شهرستان فیروزآباد

کد خبر : 69479
تعداد بازدیدها : ۸۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است